




Електромеханічний замок ATIS Lock SS з дистанційним керуванням радіобрелками і застосунком у смартфоні через Wi-Fi.
Блок керування замком оснащений Li-ion акумуляторною батареєю, що забезпечує безперебійну роботу електромеханічного замка при відключенні електроенергії.
Електромеханічний замок підходить для встановлення на вуличну хвіртку, на металеві та дерев'яні двері житлових та нежитлових приміщень, тамбурів тощо.
Для введення в експлуатацію комплекту потрібно зробити два кроки:
-
Підключити електрозамок до клемника блоку керування
-
Вставити блок живлення в розетку 220В
Способи відмикання електрозамка
-
зовні – за допомогою ключа, радіобрелком, застосунком
-
зсередини – за допомогою вбудованої механічної кнопки на замку, радіобрелком, застосунком
-
дистанційно 1 - радіобрелком (до 50м або в радіусі роботи радіосигналу)
-
дистанційно 2 - застосунком у смартфоні з будь-якого місця планети
Смартфон замість радіобрелка
Відмикаємо замок дестанційно з відстані через застосунок eWeLink.
Застосунок завантажується з Google Play / App Store.
Покрокове налаштування застосунку є в інструкції до комплекту.
Можливості додатку:
відмикання замку
власник реєструє користувачів
власник дозволяє та скасовує відмикання електрозамку застосунком (по годинах, по днях, наприклад, якщо це тимчасовий гість / співробітник)
ведеться журнал відмикань замку (хто, коли, яким способом: радіобрелком або застосунком)
Радіобрелок RC433
Робоча частота: 433 МГц
Радіус дії до 50 м
Тип батарейки у брелоку: литієва батарейка 2016 -2 шт
Габаритні розміри: 61 x 29 x 12 мм
Робота замку за відсутності електроенергії від акумуляторної батареї
Від акумуляторної батареї Li-ion: 10 годин, управління радіопультом працює.
Без акумуляторної батареї:
Електромеханічний замок знаходиться у положенні “замкнуто”.
Всередині замок відмикається натисканням кнопки, розташованої на корпусі замка.
Зовні - ключем через замкову щілину.
Пам’ятка Якщо на об’єкті при відключенні електроенергії, роутер не працює, то застосунок віддалено не зможе відімкнути замок. Але застосунок буде працювати по Bluetooth приблизно до 15 метрів від блоку керування замком.
Технічні характеристики блоку керування Wi-Fi RF-S-UPS
Блок керування оснащений Li-ion акумуляторною батареєю, що забезпечує безперебійну роботу електромеханічного замка при відключенні електроенергії.
Тип акумулятора: Lithium ion 14500, 900 mA.
Робоча температура при наявності Li-ion АКБ: від +1 ° до +50 ° С.
В блок керування впроваджено захист від перегорання соленоїда замка.
Вхід: ~100 - 240В, виделка - USB адаптер -5 вольт
Вихід: клемник для підключення електрозамку
Частота передачі радіоканалу: 433 МГц
Габаритні розміри: 90 х 64 х 30 мм
Робоча частота модуля Wi-Fi - 2,4G
Використовуємий додаток: eWeLink
Важливо! При розташуванні блоку керування слід дотримуватися:
-
відстань від електрозамку до блоку керування має бути в радіусі впевненої роботи радіобрелка
-
відстань від блоку керування до Wi-Fi роутера має бути в радіусі впевненої роботи сігналу Wi-Fi.
Сценарій використання комплекту з відеодомофоном та панеллю виклику
Гість через панель виклику подає сигнал на домофон.
Господар відмикає електромеханічний замок із приміщення:
1. застосунком на смартфоні
2. радіопультом
Ще варіант. Якщо є можливість, то під`єднати провід від домофону до замку паралельно провіду блоку керування. Замок буде відмикатися дистанційно від кнопки на домофоні, від пульта, та застосунком.
Технічні характеристики електромеханічного замку ATIS Lock SS
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Тип ключа: зубчастий (у комплекті 5 ключів)
Тип установки: накладний
Струм споживання: 2 А
Робоча температура: від -30 ° до +70 ° С
Габаритні розміри: 160 х 105 х 37 мм
Комплектація
-
електромеханічний замок, відповідна частина, серцевина з монтажним кільцем, затискна пластина -1шт
-
механічні ключі - 5 шт.
-
блок керування - 1 шт.
-
радіобрелок - 2 шт.
-
гнучкий перехід – 1 шт.
-
аккумуляторна батарея - 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Матеріал замку | Нержавіюча сталь, Нержавіючий метал |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Вихід ригеля | 13 мм |
| Тип замка | електромеханічний, Електромеханічний |
| Додаткові | |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Автоматичне замикання | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем, З мобільного телефону, Радиобрелком, Кнопкою |
| Резервна система відкривання | Механічний замок |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi |
| Управління пристроєм | Радіопульт, Мобільний телефон (опціонально) |
| Інтерфейс | Провідний |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Відповідна планка | 1 |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Радіопульт | 2 |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус замка | Так |
| Інструкція зі встановлення/експлуатації | Так |
| Тип електрозамки | Електромеханічний |
| Підтримка стандартів | Wi-Fi |
- Ціна: 3 710 ₴




